VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Ożarów Mazowiecki

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Ożarów Mazowiecki

Wynajem rusztowań Ożarów Mazowiecki

Profesjonalna wypożyczalnia rusztowań w Ożarowie Mazowieckim

Jesteśmy wypożyczalnią z wieloletnim stażem w branży budowlanej i wiemy, jak ważne są komfort, bezpieczeństwo i wszechstronność.

Przed firmami budowlanymi stoją wyzwania konstruktorów, którzy wyznaczają coraz wyższe standardy technologiczne. Każdy wykonawca musi być punktualny i na czas. Każdego roku budynki stają się coraz wyższe, ale też coraz bardziej wytrzymałe. Ważne jest, aby skrócić czas potrzebny na ich budowę i ułatwić ją "budowniczym". Coraz większą popularnością cieszą się systemy szalunków prefabrykowanych.

Nasze wyposażenie techniczne jest dostępne w wielu różnych rozmiarach i konfiguracjach. Nieważne, czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem międzynarodowej firmy budowlanej, pomożemy Ci znaleźć i skompletować zestawy. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, niezawodne elementy firm PERI lub DOKA. Firmy te są liderami w swojej branży i wyznaczyły nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, jakości i wygody.

Jeśli nie posiadasz własnego samochodu, podczas wypożyczenia szalunków oferujemy transport (na i z placu budowy). Dla chętnych możliwy jest odbiór osobisty.

Wynajem rusztowań jest dobrym pomysłem.

To proste. Chodzi o kwestie finansowe. Zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które sporadycznie wylewały beton, koszt wynajmu szalunków w Ożarowie Mazowieckim  jest bardziej atrakcyjny niż zakup tradycyjnych szalunków drewnianych. Jest to szczególnie istotne w sezonie.

Zakup gotowych rusztowań nie jest ekonomicznie uzasadniony, jeśli nie posiadasz dużej firmy budowlanej. W takich sytuacjach to nie cena jest czynnikiem odstraszającym. Zazwyczaj są one bezużyteczne już po kilku użyciach. Kosztowne jest także ich przechowywanie i konserwacja.

Warto poszukać firmy, które specjalizują się w wypożyczaniu takiego sprzętu.

Dzięki uniwersalnym, sprawdzonym rozwiązaniom innych można zaoszczędzić czas i uniknąć błędów przy wyborze. Szalunki są też znacznie szybsze w montażu niż ich drewniane odpowiedniki.

Wynajem szalunków będzie Cię kosztował znacznie mniej niż zakup desek czy brzegów. Nie trzeba go również przechowywać po zakończeniu budowy.

Wynajem rusztowań w Ożarowie Mazowieckim - czy to wszystko?

Nasze systemy zapewniają kompleksowe rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających klientów chcących wypożyczyć szalunki lub inne akcesoria. Spełniają one również najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu i zdrowia. Nasze zaplecze techniczne obejmuje:

  1. Szalunki ścienne i stropowe,
  2. Szalunki fundamentów i słupów,
  3. Podpory,
  4. Dźwigary,
  5. Sklejka,
  6. Statywy i głowice.

Warunki wynajmu i dokładny skład wynajmowanej jednostki zawsze ustalamy na podstawie Twoich wytycznych. Wówczas oferujemy najlepszą cenę.

Firma z tradycjami