VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem szalunków Legionowo

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków Legionowo

Wynajem szalunków Legionowo

Co to są szalunki i gdzie się je stosuje?

Szalunki to zbiór elementów, służących do uformowania betonu w określonym kształcie. Najczęściej wykorzystuje się je w budownictwie do: 

 • ulewania stropu,
 • formowania belek nośnych, fundamentów i ścian. 

Elementy szalunków są wykonane z wodoodpornej sklejki, metalu i drewna, dlatego można je wielokrotnie stosować. Jest to możliwe także dzięki uniwersalnym łączeniom. 

Gotowe systemy szalunkowe są bardzo często używane w formowaniu budynków piętrowych.

Zalety systemu szalunkowego

Gotowe szalunki zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają pracę ekipie budowlanej. Ich zaletą jest to, że można je wielokrotnie stosować. 

Tworzą gładką strukturę betonu po rozszalowaniu, przez co ściana bądź strop nie wymagają bardziej skomplikowanej obróbki. W porównaniu do ręcznie wykonanych systemów, tworzą szczelną podporę podczas zalewnia i nie powodują przecieków. Metalowe podpory posiadają możliwość regulacji wysokości, więc nie trzeba ich klinować, a całość znacząco ułatwia ustawianie poziomu. 

Przed zalaniem stropu kierownik budowy zwraca uwagę na sposób zaszalowania. Dlatego warto użyć sprawdzonych i gotowych rozwiązań, aby uniknąć dodatkowych kosztów podczas ponownego szalowania. 

Nasze szalunki spełniają wszelkie standardy budowlane!

Wynajem szalunków Legionowo. Jesteśmy dla Was

Od kilku lat zajmujemy się wypożyczaniem szalunków dla Legionowa. O ofercie posiadamy gotowe systemy szalunkowe, takie jak: 

 • szalunki ścienne,
 • szalunki fundamentowe,
 • szalunki stropowe,
 • szalunki słupowe

oraz akcesoria:

 • podpory,
 • trójnogi,
 • sklejka,
 • głowice,
 • dźwigary.

Wszystkie nasze systemy oraz akcesoria pochodzą od renomowanych firm PERI i DOKA. Zostały wykonane w standardzie BHP i są w pełni konfigurowalne. 

Zdajemy sobie sprawę z gabarytów gotowych systemów szalunkowych, dlatego oferujemy Państwu usługę transportową „na” miejsce i „z” miejsca budowy (w Legionowie oraz okolicach). 

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm!

Nasze systemy szalunkowe są EKO. Korzystając z oferty będą Państwo proeko, gdyż rozwiązania które oferujemy są trwałe i wielokrotnego użytku. Nie przyczyniamy się do wycinania drzew oraz zaśmiecania środowiska, tak jak ma to miejsce w przypadku starego typu szalunków z drewna (które nie nadawały się do ponownego wykorzystania ani obróbki). 

Kim jesteśmy? Najlepszą wypożyczalnią szalunków. Legionowo zapraszamy!

Nasza firma VIKA prowadzi wypożyczalnie szalunków oraz rusztowań w Legionowie. Oferujemy wypożyczenie szalunków stropowych oraz szalunków ściennych. W naszej ofercie również znajdziecie szalunki fundamentowe i słupowe. Bogate doświadczenie i współpraca z firmami Peri i Doka zapewnia nam stabilną i renomowaną pozycję na rynku, a nasze systemy od lat cieszą się uznaniem klientów. 

Zgłaszając się do nas, mają Państwo gwarancję dostępności szalunków i akcesoriów oraz rzetelną wycenę. Zapraszamy do kontaktu z firmą. Przedstawimy Państwu ofertę cenową opartą o zapotrzebowanie oraz ustalimy warunki współpracy. 

Potrzebne szalunki? Legionowo znajdzie je u nas!

Firma z tradycjami