VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem szalunków Karczew

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków Karczew

Wynajem szalunków Karczew

Karczew uważa, że warto nam zaufać w kwestii wynajmu szalunków.

Wypożyczalnia szalunków VIKA - Kompleksowa wypożyczalnia akcesoriów budowlanych Jesteśmy firmą budowlaną, która specjalizuje się w wynajmie szalunków i rusztowań na terenie Karczewa i okolic. Oferujemy prostą, ekonomiczną i bezproblemową usługę wynajmu, która jest korzystna cenowo i pozbawiona zbędnych formalności.

Dzięki doświadczeniu na rynku potrafimy trafnie ocenić wielkość Twojego projektu i dopasować do niego odpowiednie elementy i systemy. Doka i PERI, pionierzy w zakresie nowoczesnej techniki deskowań i bezpieczeństwa, dysponują sprzętem, którym dysponujemy. Produkty te są elastyczne i mogą być konfigurowane za pomocą kompatybilnych połączeń. Oferują one również najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Te gotowe rozwiązania pozwolą Ci stworzyć dowolny typ szalunku, bez względu na jego złożoność.

Stabilniejsze, bezpieczniejsze i bardziej przystępne cenowo

Wypożyczalnia szalunków - nasze doświadczenie jest Twoją gwarancją!

Oferujemy szeroką gamę szalunków w Karczewie:

  • szalunki stropowe ścienne, 
  • szalunki stropowe słupowe
  • szalunki fundamentowe słupowe.

Nasza wypożyczalnia szalunków oferuje też:

  • rusztowania,
  • dźwigary,
  • trójnogi,
  • głowice,
  • sklejka.

Po wybraniu dogodnej opcji wynajmu chętnie pomożemy w ustaleniu wszystkich szczegółów, niezależnie, czy interesuje Cię wynajem szalunków czy innych rzeczy. Zawsze dobieramy indywidualne opcje wynajmu dla każdego klienta. Staramy się być przyjaźni zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych kontrahentów.

Oferujemy również możliwość negocjowania warunków początkowych. Jeśli potrzebujesz transportu, zorganizujemy go. Odciążamy Cię od kłopotów.

Czy gotowe rozwiązania technologiczne są warte wysiłku?

Tradycjonaliści będą mogli podważać sensowność takiego przedsięwzięcia. Po co organizować wynajem szalunków w Karczewie, skoro można mieć własne i nikomu nie płacić? Okazuje się jednak, że na korzystaniu z gotowych szalunków można tylko zyskać - i to na wielu płaszczyznach.

Oszczędzasz pieniądze. Zakup deskowania jest nieopłacalny, jeżeli jesteś osobą prywatną lub firmą, która korzysta z niego tylko okazjonalnie. Wypożyczenie drewna jest znacznie tańsze niż jego zakup. Nie mówimy tu o wynajmowaniu najtańszego, ale najbezpieczniejszego dostępnego systemu.

Gotowe rozwiązania są znacznie szybsze niż metody tradycyjne. Ponieważ wszystkie elementy są kompatybilne i można je połączyć w ciągu kilku sekund, montaż kompletnego deskowania jest znacznie szybszy niż w przypadku metod tradycyjnych. Wystarczy tylko ustawić wysokość podłogi i kliknąć przycisk.

Pakiet uniwersalny VIKA pozwala zaoszczędzić miejsce, zwłaszcza na małych działkach. Przechowywanie materiału nie jest trudne. Może to być problem, ponieważ często trwa to wiele lat i zajmuje miejsce. Przyjeżdżamy, ładujemy sprzęt, a potem sprzątamy!

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o gotowych technologiach.

Firma z tradycjami