VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem szalunków Wołomin

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków Wołomin

Wynajem szalunków Wołomin

Najkorzystniejsze wypożyczenie szalunków? Wołomin wybiera VIKĘ

Nasza firma zajmuje się wynajmem szalunków stropowych oraz szalunków ściennych. W naszej ofercie również znajdziecie Państwo szalunki fundamentowe i słupowe. 

Co nas wyróżnia? Z pewnością posiadamy najniższe ceny wynajmu. Wołomin oraz miasta ościenne, nie wypożyczą szalunków taniej niż od nas. Ponadto oferujemy możliwość ustalania indywidualnych warunków. 

Korzystamy z systemów starannie opracowanych przez firmy PERI i DOKA. Liderów na rynku. Dzięki temu gwarantujemy najlepszą jakość naszych szalunków oraz ich niezwykłą wytrzymałość i uniwersalność.

Szalunki – co to takiego?

Szalunki to zbiór elementów, potrzebnych do wykonania lub uformowania określonego kształtu np. słupa nośnego z mieszanki betonowej. Ta tymczasowa konstrukcja składa się z płyt sklejkowych wodoodpornych, metalowych podpór i kilku innych elementów. Najczęściej szalunki wykorzystuje się do zalewania fundamentu oraz stropu, po wcześniejszym zazbrojeniu, według projektu sporządzonego przez architekta. Przed zalaniem stropu bądź fundamentu ważna jest akceptacja kierownika budowy z zakresie kontroli trwałości zbudowanej formy. Dlatego aby uniknąć przykrych sytuacji i dodatkowych kosztów popraw, warto skorzystać z gotowych rozwiązań jakim jest wypożyczenie „gotowców”.Szalunki Wołominniech ta fraza zaprowadzi Państwa do nas.

Szalunki Wołomin - co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy, takie jak: 

  • podpory,
  • dźwigary, 
  • trójnogi, 
  • sklejka 
  • oraz głowice. 

Z tych elementów są w stanie Państwo wykonać: 

  • szalunki ścienne,
  • stropowe 
  • oraz fundamentowe. 

Oprócz tego oferujemy usługę obustronnego transportu w mieście Wołomin, dzięki czemu Wy - nasi klienci, nie musicie o tym myśleć i się martwić.

Wynajem szalunków Wołomin - dlaczego warto?

Klasyczne szalunki wykonane są z drewna. Takie elementy jak podpory, dźwigary czy deski musicie nabyć we własnym zakresie. Ekipa budowlana musi je wykonać potem  ręcznie od podstaw, co przekłada się na dodatkowy czas pracy, który pracownicy będą musieli poświęcić. 

Wykonanie szalunków przy użyciu gotowych systemów to oszczędność czasu i pieniędzy. Dlatego warto odwiedzić punkt jakim jest wypożyczalnia szalunków. Wołomin nie znajdzie lepszych niż VIKA.

Wypożyczalnia szalunków – Opłacalność

Z pewnością część z Was się zastanawia, czy to się opłaca? Oczywiście, że tak 

Patrząc na to z punktu ekonomicznego, proszę sobie wyobrazić w ile elementów musielibyście się wyposażyć, aby spróbować zastąpić gotowe systemy które oferujemy. Należałoby zakupić dziesiątki drewnianych podpór o długości około 3 metrów, kilka m3 desek, drewniane dźwigary, niezbędne narzędzia do obróbki, akcesoria typu: kliny, gwoździe, wkręty itp. 

Następnie zaciąć, przymontować do dźwigarów i podklinować. Duża ilość desek zamontowanych na górze, niestety nie będzie oferować odpowiedniej szczelności, przez co podczas zalewania miejscami będą występować przecieki. Czekają Państwa zatem poprawki. To wszystko zajmuje bardzo dużo czasu, a trzeba jeszcze doliczyć do tego wynagrodzenie pracowników. Warto? Użycie gotowych systemów wyjdzie zdecydowanie szybciej i taniej.

Nasz firma VIKA to pełen profesjonalizm i doradztwo. Jesteśmy fachowcami i mistrzami w swoim fachu. W dodatku w pełni rozumiemy naszych klientów, dlatego staramy się pomóc Państwu w doborze potrzebnych materiałów oraz ich ilości. Zapewniamy też transport na miejsce budowy oraz odbiór z placu budowy.

Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy ofertę cenową oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Firma z tradycjami