VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem szalunków Kobyłka

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków Kobyłka

Wynajem szalunków Kobyłka

Jaka jest najlepsza wypożyczalnia szalunków? Kobyłka wybiera VIKA!

Nasza wypożyczalnia szalunków specjalizuje się w wynajmie szalunków stropowych i ściennych. W naszej ofercie znajdują się również szalunki słupów i szalunki fundamentów.

Co nas wyróżnia? Nasze stawki wynajmu są najniższe w regionie. Kobyłka i sąsiednie miasta nie wynajmą szalunków za mniej niż my. Oferujemy również możliwość stworzenia własnych warunków.

Stosowane są systemy starannie zaprojektowane przez firmy DOKA i PERI. Liderzy rynku. Jesteśmy dumni z najwyższej jakości szalunków oraz ich wyjątkowej trwałości i uniwersalności.

Co to jest deskowanie?

Zestaw elementów, które są używane do tworzenia lub kształtowania określonego kształtu, która może wytrzymać obciążenie. Ta tymczasowa konstrukcja składa się z metalowych podpór, płyt ze sklejki wodoodpornej i innych elementów. Po wykonaniu zbrojenia szalunek jest najczęściej wykorzystywany do wylania podłogi i fundamentu, zgodnie z planem architekta. Aby zapewnić trwałość szalunków, kierownik budowy musi zatwierdzić prace przed ich wylaniem. Lepiej jest wypożyczyć szalunki, niż ryzykować nieprzyjemne sytuacje lub poniesienie dodatkowych kosztów. 

Szalunków w Kobyłce - nasza oferta

W naszej ofercie wypożyczenia szalunków znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, takie jak:

  • podpory,
  • dźwigary,
  • statywy,
  • sklejka,
  • głowice.

Elementy te można wykorzystać do tworzenia:

  1. szalunków ściennych,
  2. szalunki stropowe
  3. szalunki fundamentów

Oferujemy również usługę transportu w dwie strony na terenie Kobyłki, abyście Państwo, nasi klienci, nie musieli się martwić.

Dlaczego wynajem szalunków się opłaca?

Do wykonania klasycznych szalunków używa się drewna. Musisz zakupić własne elementy, takie jak belki, podpory i deski. Oznacza to, że ekipa budowlana będzie musiała wykonać je od podstaw ręcznie, co może przysporzyć robotnikom dodatkowego czasu.

Gotowe formy to oszczędność czasu i pieniędzy. Warto udać się do miejsca, które wynajmuje szalunki. VIKA to najlepsza opcja dla Kobyłki.

Wypożyczenie szalunków - opłacalność

Być może zadajesz pytanie: "Czy to jest opłacalne?". Jest.

Jeśli spojrzysz na to ekonomicznie, wyobraź sobie, ile elementów musiałbyś mieć, aby zastąpić nasze gotowe systemy. Należałoby kupić kilkadziesiąt podpór drewnianych o długości około 3 m, kilka m3 desek, belki drewniane i wszystkie narzędzia potrzebne do obróbki. Potrzebne są również akcesoria, takie jak wkręty, kliny, gwoździe i śruby.

Następnie należy je zacisnąć i przymocować do belek. Na koniec należy je zaklinować na miejscu. Niestety, zbyt duża liczba desek na górze nie zapewni wystarczającej szczelności, aby zapobiec zalaniu. Konieczne będą poprawki. Wymaga to czasu, a ponadto trzeba będzie doliczyć pensje dla pracowników. Czy warto podejmować ten wysiłek? Gotowe systemy są szybsze i tańsze.

VIKA jest wypożyczalnią, która oferuje w Kobyłce profesjonalne doradztwo w zakresie wynajmu. Nasza firma jest liderem w swojej dziedzinie. Rozumiemy też naszych klientów i możemy im pomóc w doborze odpowiednich materiałów i ilości. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty cenowej i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Firma z tradycjami