VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Radzymin

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Radzymin

Wynajem rusztowań Radzymin

Budowa zarówno domów, jak i innych obiektów użyteczności publicznej to wymagające zadanie dla wykonawców i budowniczych. Choć wydaje się oczywiste, że należy używać wysokiej jakości materiałów i postępować zgodnie ze sztuką budowlaną, czasami to nie wystarcza. Od wykonawców coraz częściej oczekuje się spełnienia wymagań w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Budynek musi być mocniejszy i lżejszy. Trudno jest to osiągnąć. Dlatego prefabrykowane szalunki stropowe i ścienne stają się wiodącym trendem w budownictwie.

Wypożyczalnia rusztowań w Radzyminie?

Konstrukcje te stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych desek i drewnianych podpór. Znacznie ułatwiają pracę. W gotowych systemach stosuje się metale ocynkowane lub malowane. Pozwala to na uzyskanie bardzo prostych szalunków. Jest to kolejny powód atrakcyjności i uniwersalności gotowych systemów - możliwość wielokrotnego użycia.

Wypożyczalnia rusztowań Radzymin - dlaczego warto?

Istnieje możliwość krótkoterminowego lub długoterminowego korzystania z materiałów. Okres wynajmu można dopasować do wymagań klienta. Niewielkie zaangażowanie środków jest "już w zasięgu ręki". Koszt materiałów zależy od tego, jak długo są one wykorzystywane. Klient określa, kiedy materiały mogą zostać odebrane. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie swojego sprzętu

Dostawa i odbiór w określonym czasie i miejscu

Rusztowania w Radzyminie z dostawą do Twojego domu!

Ponieważ nasza wypożyczalnia szalunków z Radzymina od dawna działa w tej branży, wiemy, jak ważne jest, aby nasi klienci byli zadowoleni. Oferujemy najbardziej przystępne cenowo rozwiązania w zakresie wynajmu. Nasze ceny są uzależnione od wymagań klienta i transportu na i z placu budowy - jeśli jest on konieczny. Nasza firma jest znana z efektywności i kompletności. Do każdego klienta podchodzimy inaczej.

Wierzymy, że dobre relacje z klientami prowadzą do zawierania przyszłych umów i obustronnego zadowolenia.

Kiedy rozważamy wynajem rusztowań, wtedy najlepiej sprawdzają się systemy DOKA i PERI. Systemy te są najlepsze w branży. Zapewniają bezpieczeństwo i innowacyjność projektów, niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia. Pozwala nam to zachować wysokie standardy jakości i komfort pracy. Dysponujemy szalunkami fundamentowymi, ściennymi, stropowymi, słupowymi. Ponadto dysponujemy podpórkami, głowicami dźwigarowymi, trójnogami, sklejkami i głowicami.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 690333255 w celu omówienia szczegółów wynajmu rusztowań oraz ich odbioru w Radzyminie. Zapraszamy też do obejrzenia naszej galerii, aby zobaczyć nasze rozwiązania w akcji!

Firma z tradycjami