VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Nowy Dwór Mazowiecki

Wynajem rusztowań Nowy Dwór Mazowiecki

Czy potrzebujesz wynająć szalunki? Nie sprzedamy lepszych gotowych produktów niż te, które oferujemy w Nowym Dworze Mazowieckim.

Popularne powiedzenie w biznesie mówi, że czas to pieniądz. Wynajem szalunków to oszczędność czasu i pieniędzy. Łatwiej, bezpieczniej i taniej jest wynająć szalunki niż budować je samemu.

Bardzo łatwo jest dostarczyć do klienta, a potem odebrać od. 

Bardzo ważnym aspektem budowy domu jest prawidłowe oszalowanie sufitu i ścian. Dzięki nim sufit i ściany są trwałe i można je łatwo wykończyć.

Profesjonalne podpory i rusztowania są tak ważne. Nie kupuj, wynajmij rusztowania.

Trwałość

Do produkcji profesjonalnych rekwizytów, zwanych też rekwizytami, używa się metalu. Z tego powodu są one niezwykle wytrzymałe. Są w stanie wytrzymać nacisk betonu i dźwigarów. Ponieważ dźwigary muszą wytrzymać nacisk z obu stron, są również niezwykle wytrzymałe. Nacisk na strop jest wywierany od góry, a belki nośne - od dołu.

Szybki montaż

Profesjonalne rozwiązania szalunkowe firmy VIKA pozwalają zaoszczędzić czas. Tego typu rozwiązania są od wielu lat stosowane przez wszystkie profesjonalne firmy w branży. Podpory te można łatwo i szybko przestawić, co znacznie ułatwia poziome ustawienie szalunku i prawidłowe rozłożenie nacisku betonu.

Ekologia

Nasze szalunki składają się z elementów wielokrotnego użytku, co czyni je rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Używając naszych gotowych produktów, wspierasz naturę. Zapewne wiesz, że tradycyjne szalunki są wykonane z drewna. Po pewnym czasie stają się one bezużyteczne, ponieważ ulegają zabrudzeniu. Bądź przyjazny dla środowiska! Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, aby żyć w zgodzie i harmonii ze światem przyrody.

Wynajem rusztowań Nowy Dwór Mazowiecki z dostawą do Twojego domu

Nasza firma od wielu lat oferuje usługi dostawy, wynajmu i odbioru szalunków. Jest to doskonała i wygodna usługa dla naszych klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny, które są uzależnione od Państwa wymagań. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:

  • szalunki stropowe,
  • szalunki ścienne,
  • szalunki fundamentów
  • szalunki do słupów
  • podpory,
  • trójnogów,
  • dźwigarów,
  • głowic,
  • sklejki,
  • rusztowania.

W naszej firmie używamy dwóch marek: PERI i DOKA. Obie są liderami w swoich branżach. Obie marki znane są z wysokiej jakości wykonania, co przekłada się na bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Odwiedź naszą galerię zdjęć. Możesz zobaczyć je w akcji. Znajdzie się tam również sprzęt, który możemy dostarczyć. Jesteśmy znani z jakości naszych rozwiązań. Nasi klienci wciąż nam ufają i wracają do nas za każdym razem. Ty też możesz nam zaufać!

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie poinformujemy Cię o naszych warunkach współpracy, jak również zaproponujemy Ci naszą ofertę cenową. Oferujemy najlepsze warunki w Józefowie.

Nowy Dwór Mazowiecki wybierze VIKA, jeśli potrzebujecie Państwo rusztowań.

Firma z tradycjami