VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Konstancin-Jeziorna

Wynajem rusztowań Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna Szalunki do ścian i stropów. Fundamenty i słupy.

Firma VIKA od lat działa w branży budowlanej. Jest to branża o długiej tradycji. Wymaga jednak również dużego doświadczenia i ciągłej ciekawości najnowszych trendów rynkowych. Wiemy, czego potrzebujecie Państwo, nasi kontrahenci, ponieważ jesteśmy z nimi w stałym kontakcie i zrealizowaliśmy już wiele zamówień. Wypracowaliśmy system, który jest wygodny i satysfakcjonujący dla nas obu.

Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie (i to nie jest banał). Od A do Z. Oferujemy wypożyczenie i wynajem rusztowań w Konstancinie-Jeziornie w najbardziej przystępnej cenie. Istnieje również możliwość dalszej negocjacji. Omówimy z Tobą warunki wynajmu i zaoferujemy transport w obu kierunkach. Nie musisz się już martwić o logistykę. My zajmiemy się logistyką.

Wynajmujemy rusztowania po to, aby zapewnić Ci najwyższą satysfakcję oraz ułatwić i usprawnić Twoją pracę. Naszą najlepszą reklamą i wizytówką są zadowoleni klienci. Wierzymy, że marketing szeptany przyciągnie do nas jeszcze więcej klientów.

Wynajem rusztowań - Wygoda i Ekonomia w Konstancinie - Jeziornie

Nasza firma oferuje wypożyczenie rusztowań i szalunków w Konstancinie-Jeziornie. Umożliwia to nasz szeroki wybór sprzętu budowlanego. Większość naszych zasobów stanowią produkty firm Doka i PERI, są to liderzy branży, wysoko oceniani za bezpieczeństwo, wygodę, innowacyjność i jakość. Znane są z tego, że zapewniają szybką, prostą, bezpieczną i wygodną pracę, a także satysfakcję użytkowników.

Jaki sprzęt jest w zestawie?

Nasze gotowe rozwiązania są zazwyczaj bardzo kompleksowe i uniwersalne. Systemy mają szeroki zakres konfiguracji i możliwości zastosowania, nawet w najtrudniejszych lub niewygodnych sytuacjach. Łatwość instalacji. Są też łatwe w obsłudze i zapewniają bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia.

VIKA oferuje:

  • Kompletne szalunki do ścian i fundamentów.
  • Akcesoria, takie jak podpory i głowice, statywy, sklejki i dźwigary. Każdy z wymienionych elementów jest w pełni kompatybilny z systemem i może być łączony w dowolnej, najbardziej odpowiadającej użytkownikowi konfiguracji.

Wypożyczenie rusztowań jest lepsze niż kupno.

Najważniejszym czynnikiem są tu finanse. Dla każdego, kto planuje budowę, niezbędne są dwie rzeczy: najwyższa jakość i umiarkowanie przystępna cena. To właśnie oferujemy: gotowe rusztowania i systemy rusztowań. A dokładniej - można je wypożyczyć w Konstancinie-Jeziornie. Zakup szalunków jest nieopłacalny, chyba że jesteś dużą firmą budowlaną.

Gotowe elementy to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Są one znacznie tańsze niż zakup desek i drewnianych stempli. Dużą zaletą jest łatwy montaż, a także znacznie krótszy czas wznoszenia całej konstrukcji. Nie musisz się też martwić o przechowywanie.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów i ustalenia najbardziej atrakcyjnej oferty wynajmu na najlepszych dla Państwa warunkach.

Firma z tradycjami