VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Grodzisk Mazowiecki

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Grodzisk Mazowiecki

Wynajem rusztowań Grodzisk Mazowiecki

Branża budowlana, podobnie jak wszystkie inne dziedziny, stale się rozwija, aby sprostać potrzebom pracowników, użytkowników i firm.

Dziś liczy się jakość i czas realizacji.

Rośnie złożoność i wymagania projektów nowych domów, mieszkań czy budynków użyteczności publicznej. Stają się one również coraz bardziej imponujące. Dzięki rozwojowi technologii architekci mogą "zaszaleć", a następnie wprowadzić swoje projekty w życie. Może być trudno sprostać wszystkim wymaganiom, a jednocześnie efektywnie zarządzać finansami i czasem.

Cały system został zaprojektowany tak, aby oszczędzać czas i pieniądze, a także spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Systemy te obejmują deskowanie fundamentów, ścian i podłóg. Zastąpiły one czasochłonne, nieprzyjazne dla środowiska i nieekonomiczne tradycyjne drewniane fundamenty pod stropy.

Profesjonalne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Grodzisk Mazowiecki - wypożyczalnia rusztowań od VIKA

Jesteśmy specjalistami firmy VIKA i liderami w wynajmie kompletnych szalunków.

Jakie są główne korzyści z wynajmu szalunków w Grodzisku Mazowieckim?

  • uniwersalność,
  • możliwość wielu kombinacji,
  • wygoda,
  • bezpieczeństwo,
  • łatwość użycia,
  • możliwość wielokrotnego użycia,
  • taniość,
  • skrócenie czasu pracy.

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które pozwoliło nam skupić się na bezpieczeństwie i jakości. DOKA i PERI to najlepsze firmy w naszej branży, jeśli chodzi o działalność podstawową. Obie marki są gigantami w branży budowlanej.

Można je łatwo łączyć, tworząc kompletny, uniwersalny system. Za ich pomocą można zbudować solidne podpory dla swoich projektów budowlanych i przyspieszyć ich montaż. Cały proces szalowania jest teraz znacznie szybszy niż w przypadku tradycyjnego szalunku drewnianego.

Czy warto wynajmować rusztowania? Grodzisk Mazowiecki wie o tym i nie kupuje nowych.

Wszystkie korzyści płynące z wynajmu szalunków  można podsumować jednym słowem: optymalizacja. VIKA pozwala na oszczędności we wszystkich obszarach

Wynajem pionierskich systemów od naszej firmy jest bardziej opłacalny niż zakup najbardziej podstawowych rusztowań. Nie wynajmujemy modeli ekonomicznych, a jedynie te z półki premium.

Czas - budowa kompletnego rusztowania jest nie tylko tańsza, ale również szybsza i łatwiejsza. Pozwala to na optymalizację kosztów (np. godzin pracy pracowników).

Przestrzeń - po zakończeniu budowy łatwo jest przechowywać sprzęt i jego konserwację.

Logistyka - przetransportujemy szalunki na plac budowy, a następnie odbierzemy je po zakończeniu budowy. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz konieczności wynajmowania samochodu.

Nasz serwis VIKA jest najlepszy. Jeśli chodzi o wynajem szalunków w Grodzisku Mazowieckim lub akcesoriów, gwarantujemy profesjonalizm. Oferujemy również najlepsze ceny na rynku.

Aby poznać wszystkie szczegóły, zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Firma z tradycjami