VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Kobyłka

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Kobyłka

Wynajem rusztowań Kobyłka

Jaka jest najlepsza wypożyczalnia rusztowań? Kobyłka wybiera VIKA!

Co nas wyróżnia? Nasze stawki wynajmu są najniższe w regionie. Kobyłka i sąsiednie miasta nie wynajmą szalunków za mniej niż my. Oferujemy również możliwość stworzenia własnych warunków.

Stosowane są systemy starannie zaprojektowane przez firmy DOKA i PERI. Liderzy rynku. Jesteśmy dumni z najwyższej jakości szalunków oraz ich wyjątkowej trwałości i uniwersalności.

Co to jest deskowanie?

Zestaw elementów, które są używane do tworzenia lub kształtowania określonego kształtu, która może wytrzymać obciążenie. Ta tymczasowa konstrukcja składa się z metalowych podpór, płyt ze sklejki wodoodpornej i innych elementów. Po wykonaniu zbrojenia szalunek jest najczęściej wykorzystywany do wylania podłogi i fundamentu, zgodnie z planem architekta. Aby zapewnić trwałość szalunków, kierownik budowy musi zatwierdzić prace przed ich wylaniem. Lepiej jest wypożyczyć szalunki, niż ryzykować nieprzyjemne sytuacje lub poniesienie dodatkowych kosztów. 

Wypożyczenie rusztowań - opłacalność

Być może zadajesz pytanie: "Czy to jest opłacalne?". Jest.

Jeśli spojrzysz na to ekonomicznie, wyobraź sobie, ile elementów musiałbyś mieć, aby zastąpić nasze gotowe systemy. Należałoby kupić kilkadziesiąt podpór drewnianych o długości około 3 m, kilka m3 desek, belki drewniane i wszystkie narzędzia potrzebne do obróbki. Potrzebne są również akcesoria, takie jak wkręty, kliny, gwoździe i śruby.

Następnie należy je zacisnąć i przymocować do belek. Na koniec należy je zaklinować na miejscu. Niestety, zbyt duża liczba desek na górze nie zapewni wystarczającej szczelności, aby zapobiec zalaniu. Konieczne będą poprawki. Wymaga to czasu, a ponadto trzeba będzie doliczyć pensje dla pracowników. Czy warto podejmować ten wysiłek? Gotowe systemy są szybsze i tańsze.

VIKA jest wypożyczalnią, która oferuje w Kobyłce profesjonalne doradztwo w zakresie wynajmu. Nasza firma jest liderem w swojej dziedzinie. Rozumiemy też naszych klientów i możemy im pomóc w doborze odpowiednich materiałów i ilości. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty cenowej i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Firma z tradycjami