VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Podkowa Leśna

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Podkowa Leśna

Wynajem rusztowań Podkowa Leśna

Jak wszystkie inne dziedziny życia, tak i branża budowlana stale się rozwija, aby jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie spełniać wymagania użytkowników, pracowników, firm.

Teraz liczy się nie tylko jakość, ale także i czas wykonania. 

Projekty nowych domów, mieszkań czy budynków użyteczności publicznej, są coraz bardziej skomplikowane, wymagające, ale i imponujące. Rozwój technologii pozawala architektom na „szaleństwa”, które potem (z sukcesem) zostają wcielane w życie. Czasem ciężko byłoby sprostać wszystkim wytycznym, równocześnie optymalnie zarządzając finansami i czasem pracy, gdyby nie gotowe, uniwersalne i... proste rozwiązania.  

Właśnie z myślą o oszczędności czasu, finansów, ale i o zachowaniu wszelkich norm BHP, powstały całe systemy. W ich skład wchodzą m.in.: rusztowania.

Profesjonalne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Gdy potrzebne rusztowania, Podkowa Leśna wypożycza je w VIKA

Jesteśmy firmą VIKA – specjalistą i liderem w temacie wynajmu rusztowań.  

W naszym wyjątkowo bogatym zapleczu technicznym, postawiliśmy na jakość i bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o główną gałąź działalności, nie ma w tej dziedzinie lepszych firm niż PERI oraz DOKA. Obie marki należą do potentatów w branży budowlanej. 

Ich kompletne, uniwersalne systemy, można w bardzo łatwy sposób ze sobą łączyć. Wszystko po to, by mogli Państwo stworzyć z nich solidne podpory w waszych inwestycjach, a co za tym idzie przyśpieszyć ich stawianie. Przez to cały proces szalowania trwa znacznie krócej niż dotychczas (gdy korzystaliście z tradycyjnych wersji drewnianych).

Czy opłaca się wypożyczenie rusztowań? Podkowa Leśna wie że tak i już nie kupuje nowych

Wszystkie zalety jakie ma wypożyczalnia rusztowań, można by streścić w jednym słowie – optymalizacja. Dzięki VIKA oszczędzają Państwo na wszystkich możliwych polach:

  • cena - koszt wynajmu pionierskich systemów od nas, jest kilkukrotnie bardziej opłacalny (i atrakcyjniejszy) niż kupno najtańszych, podstawowych, materiałów szalunkowych. A my nie wypożyczamy wersji ekonomicznych, a te z półki premium,
  • czas - nie dość że sporządzenie kompletnego rusztowania jest tańsze, to jeszcze szybsze i łatwiejsze. To także wiąże się z optymalizacją kosztów (np. godzin dla pracowników), 
  • miejsce - po finalizacji budowy, nie istnieje problem z magazynowaniem niepotrzebnego sprzętu i jego wymaganą konserwacją,
  • logistyka – dostarczymy szalunki na plac budowy i zabierzemy, gdy nie będą już Państwu potrzebne. Nie musicie wynajmować auta (po raz kolejny wpływa to pozytywnie na poniesione koszty).

Właśnie dlatego warto skorzystać z usług naszego przedsiębiorstwa VIKA. To co Państwu gwarantujemy, to pełen profesjonalizm w kwestii doboru ilości i rodzaju wynajmowanych szalunków oraz akcesoriów. Przy okazji proponujemy najatrakcyjniejsze ceny na rynku!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia wszelkich niezbędnych szczegółów!

Firma z tradycjami