VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Mszczonów

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Mszczonów

Wynajem rusztowań Mszczonów

Najlepsza firma na wynajem rusztowań? Mszczonów wie, że liczy się tylko VIKA

Od wielu lat istniejemy na rynku budowlanym i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co liczy się w tej branży. Dla Państwa nie ma nic ważniejszego niż: 

  • fachowość,
  • terminowość,
  • dobrej jakości materiały,
  • przestrzeganie zasad BHP

Budynki które obecnie powstają, niewiele mają wspólnego z prostymi formami. Coraz większa innowacyjność projektów wiąże się także z bardziej skomplikowanym i technologicznie wymagającym sprzętem używanym na budowach. Tymczasem nawet najnowocześniejsze narzędzia nie zdadzą się na nic, jeśli nie ma dobrych podstaw, jak m.in. gotowe systemy szalunkowe. 

W tej dziedzinie istnieją tylko dwaj liderzy: PERI oraz DOKA. Szalunki obu firm dostaniecie u nas w VIKA. 

Rusztowania. Mszczonów pożycza je od nas

Jesteśmy VIKA, firma z bogatymi tradycjami. To z czego jesteśmy dumni to nasze profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne oraz pracownicy.

Dzięki nam dowiecie się Państwo, czego dokładnie potrzebujecie. To nie wszystko! Nie tylko Wam podpowiemy, ale także w pełni skompletujemy zestaw „skrojony pod wasze  wymagania”. 

Warunki wynajmu ustalamy w oparciu o wytyczne i faktyczne zapotrzebowanie, a potem proponujemy najkorzystniejszą na rynku cenę.

Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale i największymi deweloperami czy właścicielami firm budowlanych w kraju. 

Wypożyczenie rusztowań? Mszczonów wie, że to za mało. To co Państwu oferujemy, to w pełni kompleksowa usługa, zawierająca także transport „na” oraz „z” placu budowy. Wolicie odebrać wszystko osobiście? Także dajemy Wam taką możliwość.

Dlaczego warto odwiedzić punkt jakim jest wypożyczania rusztowań?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Cena wynajmu szalunków jest nieporównywalnie niższa od ich ich zakupu. W naszym wypadku, nie mówimy o klasycznych drewnianych stemplach i deskach, a najwygodniejszych i najszybszych do złożenia systemach szalunkowych od topowych firm. Chcąc nabyć taki sprzęt jaki my posiadamy na wynajem, zapłaciliby Państwo jeszcze więcej.  

Kolejny argument? Jeśli nie prowadzicie Państwo olbrzymiej firmy budowlanej, a szalunki są Wam potrzebne na jedno - dwa użycia, dochodzi kwestia przechowywania. Wymaga to od Państwa posiadania magazynu, odpowiedniej ilości miejsca, konserwacji... Słowem „ta gra nie warta jest świeczki”. 

Co jeszcze zyskacie? Czas! Uniwersalne rozwiązania systemowe sprawiają, że postawienie szalunków trwa znacznie krócej, niż ich drewnianych odpowiedników. Są proste, lekkie i niezastąpione. 

VIKA zaprasza 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa usług pod e-mailem lub telefonem. Nie jesteście pewni, czego dokładnie potrzebujecie? Pomożemy! 

Ponadto polecamy zakładkę „Galeria”, by sprawdzić jak produkty naszej firmy sprawdzają się w praktyce!

Firma z tradycjami