VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Piaseczno

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Piaseczno

Wynajem rusztowań Piaseczno

Piaseczno – wynajem rusztowań.

Jesteśmy firmą VIKA. Od wielu lat jesteśmy aktywni na rynku budowlanym, wypełniając lukę jaką jest wypożyczenie rusztowań. W Piasecznie nie znajdziecie lepszych. 

Bogate doświadczenie i stała współpraca z firmami PERI i DOKA, zapewniają nam stabilną i renomowaną pozycję, w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego. To mistrzowie w swojej branży, a my korzystamy z ich innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań. 

Oferujemy profesjonalny sprzęt zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Stale się rozwijamy i poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać  wymaganiom i zapewniać Państwu najwyższy standard usług.

W razie potrzeby zapewniamy usługę transportu na miejsce oraz odbiór. Dlatego jako nasi klienci, nie musicie Państwo organizować dedykowanego przewozu, co przy tych gabarytach nie jest łatwe. Całym procesem logistycznym zajmiemy się my!

Czym się dokładnie zajmujemy? Dlaczego VIKA to najlepsza wypożyczalnia rusztowań?

Ponieważ jesteśmy kompleksowo zaopatrzeni w najlepsze materiały. Zajmujemy się wypożyczaniem gotowych systemów szalunkowych oraz rusztowań w Piasecznie i okolicach. Posiadamy bardzo bogaty asortyment, pochodzący od firm DOKA oraz PERI. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się przede wszystkim na wasze bezpieczeństwo. Posiadamy kompletne: 

a także dysponujemy poszczególnymi akcesoriami, takimi jak:  

  • podpory, 
  • głowice,
  • sklejki, 
  • trójnogi 
  • czy dźwigary.

Dlaczego bardziej opłaca się wynająć rusztowania w Piasecznie?

Zaletą wypożyczenia jest możliwość wykorzystania danego sprzętu bez konieczności jego zakupu. Dlaczego jest to opłacalne? Ponieważ wypożyczenie zestawu szalunkowego jest znacznie tańsze niż jego zakup, co przekłada się na oszczędności dla waszego portfela. Nie trzeba także martwić się o magazynowanie niepotrzebnego już sprzętu.

W przypadku ręcznego szalowania za pomocą desek i drewnianych podpór, trzeba zwrócić uwagę na ilość rzeczy, które musielibyście Państwo zakupić. Poczynając od stosu desek, drewnianych podpór o minimalnej długości 3 metrów, po drewniane dźwigary i dużą ilość dodatków typu wkręty i gwoździe. 

„Czas to pieniądz”. Wynajmując gotowe zestawy, oszczędzacie czas firmy budowlanej. Jeśli firma będzie musiała wszystko wykonać ręcznie: dociąć każdą deskę na wymiar, zaciąć każdą drewnianą podporę i podklinować, więcej na tym stracicie niż zyskacie (zwłaszcza jeśli płacicie za dniówki).

Rusztowania Piaseczno. Co jeszcze powinniście wiedzieć?

Przede wszystkim bezpieczeństwo. Nasze produkty spełniają wyśrubowane standardy warunków BHP.  

Wygoda. Są przy tym proste w montażu i można je dowolnie stosować (w różnych konfiguracjach, dzięki uniwersalnym łączeniom).

Transport. Gotowe systemy szalunkowe są wielkogabarytowe. Zdajemy sobie sprawę, że to może stanowić problem dla klientów, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji z naszymi autami.

Posiadamy najniższe stawki. Oferujemy Państwu najniższe stawki cenowe w Piasecznie i okolicach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w zależności od waszych potrzeb.

Dbamy o każdego klienta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Staramy się dobrze doradzić i pomóc osobom, które nie posiadają wystarczającej wiedzy w tym temacie. 

Jeśli potrzebujecie Państwo gotowych rozwiązań w temacie szalunków (w miejscowości Piaseczno i okolicach), zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą - wszystko wytłumaczymy i przedstawimy przystępną ofertę. 

Firma z tradycjami