VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Józefów

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Józefów

Wynajem rusztowań Józefów

Potrzebne wypożyczenie rusztowań? Józefów nie znajdzie lepszych „gotowców” niż te od nas

W biznesie jest popularne powiedzenie „Czas to pieniądz”. Wynajem szalunków to oszczędność i czasu i pieniędzy. Zamiast tworzenia tradycyjnych, drewnianych szalunków (są czasochłonne i wymagają wyposażenia się w dużą ilość desek oraz drewnianych podpór), wygodniejszym, tańszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest ich wynajem. 

Dowóz „do” klienta oraz odbiór „od”, to bardzo wygodna forma, dzięki której nie musicie Państwo zaprzątać sobie głowy dodatkowymi zadaniami czy organizowaniem transportu. Podczas budowy domu, bardzo ważnym aspektem jest dokładne zaszalowanie stropu i ścian. Odpowiednio wykonane zaowocują dużą wytrzymałością oraz łatwiejszym wykończeniem sufitu i ścian.

Dlaczego profesjonalne podpory i szalunki są tak ważne? Dlaczego warto wypożyczyć rusztowania?

Wytrzymałość

Profesjonalne podpory (często nazywane stemplami), są wykonane z metalu. To czyni je wyjątkowo solidnymi. Bez problemu wytrzymają nacisk betonu spoczywającego na zastosowanych szalunkach stropowych i dźwigarach. Same dźwigary również cechują się bardzo dużą wytrzymałością, ponieważ muszą wytrzymać dwustronny nacisk. Od góry działa siła nacisku stropu, od dołu natomiast podpory.

Szybkość montażu

Profesjonalne rusztowania jakie oferuje firma VIKA, to również oszczędność czasu. Wszystkie profesjonalne i zawodowo pracujące w branży firmy, od lat korzystają z tego typu rozwiązań. Podpory, które możecie Państwo regulować w łatwy i szybki sposób, ułatwią Wam równomierne ustawianie w poziomie oraz poprawne rozłożenie nacisku betonu. 

Ekologia

Nasze szalunki składają się z elementów wielokrotnego użytku, co przekłada się na proekologiczne rozwiązanie. Korzystając z naszych gotowych systemów wspieracie naturę. Jak wiadomo tradycyjne szalunki wykonane są z drewna. Po wykorzystaniu są zabrudzone i nie nadają się do dalszej eksploatacji. Bądźcie EKO! Skorzystajcie z gotowych rozwiązań i żyjcie w zgodzie z naturą!

Wypożyczalnia rusztowań Józefów – dostawa pod dom?

Od wielu lat nasza firma zajmuje się wypożyczaniem, dostarczaniem rusztowań oraz ich odbiorem. Jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie dla naszych klientów. Oferujemy bardzo korzystne stawki cenowe, które są uzależnione od waszego zapotrzebowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • szalunki stropowe,
  • szalunki ścienne,
  • szalunki fundamentowe, 
  • szalunki słupowe,
  • podpory,
  • trójnogi,
  • dźwigary,
  • głowice,
  • sklejki,
  • rusztowania.

W naszej firmie korzystamy z szalunków dwóch marek: PERI i DOKA. Obie marki są liderami w swojej branży. Cechują się świetną jakością wykonania, co przekłada się na bezpieczeństwo i stopień zadowolenia klientów. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii. Tam przekonają się Państwo jak wyglądają w praktyce. Zobaczycie też inny sprzęt, którym dysponujemy. Rozwiązania, które oferujemy cieszą się ogromną popularnością. Wielu klientów nam zaufało i do nas wraca. Zaufajcie i Wy! 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z radością opowiemy Wam o warunkach współpracy i przedstawimy ofertę cenową. Posiadamy najlepsze warunki w Józefowie.

Gdy potrzebne rusztowania, Józefów wybiera VIKĘ.

Firma z tradycjami