VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Legionowo

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Legionowo

Wynajem rusztowań Legionowo

Wynajem rusztowań Legionowo. Jesteśmy dla Was

Od kilku lat zajmujemy się wypożyczaniem rusztowań dla Legionowa. O ofercie posiadamy gotowe rusztowania oraz akcesoria:

  • podpory,
  • trójnogi,
  • sklejka,
  • głowice,
  • dźwigary.

Wszystkie nasze systemy oraz akcesoria pochodzą od renomowanych firm PERI i DOKA. Zostały wykonane w standardzie BHP i są w pełni konfigurowalne. 

Zdajemy sobie sprawę z gabarytów gotowych systemów szalunkowych, dlatego oferujemy Państwu usługę transportową „na” miejsce i „z” miejsca budowy (w Legionowie oraz okolicach). 

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm!

Nasze systemy szalunkowe są EKO. Korzystając z oferty będą Państwo proeko, gdyż rozwiązania które oferujemy są trwałe i wielokrotnego użytku. Nie przyczyniamy się do wycinania drzew oraz zaśmiecania środowiska, tak jak ma to miejsce w przypadku starego typu szalunków z drewna (które nie nadawały się do ponownego wykorzystania ani obróbki). 

Kim jesteśmy? Najlepszą wypożyczalnią rusztowań. Legionowo zapraszamy!

Nasza firma VIKA prowadzi wypożyczalnie szalunków oraz rusztowań w Legionowie. Oferujemy wypożyczenie szalunków stropowych oraz szalunków ściennych. W naszej ofercie również znajdziecie szalunki fundamentowe i słupowe. Bogate doświadczenie i współpraca z firmami Peri i Doka zapewnia nam stabilną i renomowaną pozycję na rynku, a nasze systemy od lat cieszą się uznaniem klientów. 

Zgłaszając się do nas, mają Państwo gwarancję dostępności szalunków i akcesoriów oraz rzetelną wycenę. Zapraszamy do kontaktu z firmą. Przedstawimy Państwu ofertę cenową opartą o zapotrzebowanie oraz ustalimy warunki współpracy. 

Potrzebne szalunki i rusztowania? Legionowo znajdzie je u nas!

Firma z tradycjami