VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Raszyn

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Raszyn

Wynajem rusztowań Raszyn

Rusztowania w Raszynie

Jako firma VIKA w branży budowlanej działamy od lat. Masa doświadczeń za tym idzie, ale i wciąż nieustająca ciekawość nowinek na rynku. Przez ciągły kontakt z klientami i dzięki niezliczonej ilości zleceń, doskonale wiemy czego Państwo - nasi kontrahenci potrzebujecie! Wypracowaliśmy bardzo wygodny (dla obu stron) system działania, oparty na zapewnieniu maksymalnego komfortu i zadowolenia.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni i całkowicie profesjonalnie oraz indywidualnie (i nie jest to banał). Od A do Z. Począwszy od wstępnej oceny potrzeb oraz doboru rodzaju narzędzi czy ich ilości. Dodatkowo oferujemy najniższą możliwą cenę za wynajem rusztowań – z możliwością dalszej negocjacji. Ustalamy szczegółowo odpowiadające Państwu warunki dzierżawy, a na końcu oferujemy możliwość transportu ustalonego sprzętu w obie strony! Nie musicie się już martwić logistyką. Zostawcie to nam.

Wszystko po to, by zagwarantować Państwu maksymalne zadowolenie i ułatwić, a także przyśpieszyć pracę. Wierzymy, że usatysfakcjonowani kontrahenci, stanowić będą naszą najlepszą wizytówkę i reklamę, a marketing szeptany dzięki Państwu przyciągnie do nas kolejnych potencjalnych interesantów!

Wynajem rusztowań – w Raszynie cenią sobie wygodę i ekonomię

Nasze przedsiębiorstwo trudni się wypożyczaniem szalunków oraz rusztowań w Raszynie i okolicach. Jest to możliwe dzięki naszej bogatej ofercie sprzętu budowlanego. Nasze zaplecze stanowią głównie produkty firm DOKA oraz PERI, a więc liderów branży, z doskonałymi ocenami jakości, wygody, innowacyjności i bezpieczeństwa. Ich produkty stanowią zawsze gwarancję szybkiej, łatwej, wygodnej i bezpiecznej pracy i zadowolenia użytkowników, a przy tym wyznaczają zupełnie nowe technologiczne ścieżki i standardy!

Co wchodzi w skład wyposażenia?

Zwykle gotowe rozwiązania przez nas proponowane są bardzo kompleksowe, a przy tym uniwersalne. Systemy tych producentów charakteryzują się mnogością dostępnych konfiguracji, a przy tym możliwych zastosowań – nawet w najbardziej niedogodnych, utrudnionych warunkach czy formach. Proste i łatwe w montażu. Wygodne i zapewniające pełne BHP.
Jako firma VIKA oferujemy pełne zestawy, składające się w głównej mierze z:

• kompletnych szalunków ściennych, stropowych, fundamentowych oraz słupowych,

• akcesoriów takich jak podpory, głowice, trójnogi, sklejki czy dźwigary. Absolutnie każdy z wyżej wymienionych elementów jest całkowicie zgodny systemowo, a więc można je dowolnie łączyć i ustawiać w najbardziej odpowiadające Państwu konfiguracje.

Dlaczego wynajem a nie zakup?

Największą rolę odgrywają tutaj finanse. Dla każdego z Państwa kto decyduje się na budowę, ważne są dwie, podstawowe rzeczy – możliwie najlepsza jakość przy rozsądnej, umiarkowanej cenie. Dokładnie takim „złotym środkiem” są właśnie proponowane przez nas gotowe systemowe szalunki i rusztowania, a uściślając – wynajęcie takowych. Sam zakup nie jest bowiem specjalnie opłacalny – o ile nie prowadzicie Państwo wielkoformatowej działalności budowlanej.

Decydując się na gotowe elementy oszczędzacie przede wszystkim sporą ilość gotówki, gdyż jest to znacznie tańsze niż zakup drewnianych stempli i desek. Zyskujecie również dzięki temu łatwość montażu oraz znaczne skrócenie czasu stawiania całej konstrukcji! I nie musicie się martwić magazynowaniem, niepotrzebnych już Wam materiałów.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Państwa do kontaktu, gdzie wyjaśnimy wszelkie szczegóły i ustalimy najatrakcyjniejszą ofertę wypożyczenia na dogodnych dla Was warunkach.

Firma z tradycjami