VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Pruszków

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Pruszków

Wynajem rusztowań Pruszków

Wynajem rusztowań w Pruszkowie - profesjonalne rozwiązania systemowe dla najbardziej wymagających

Branża budowlana stale się rozwija, starając się spełniać coraz bardziej wyśrubowane wymagania klientów. To w pełni zrozumiałe – architekci i inżynierowie często prześcigają się w projektowaniu zmyślnych budynków, które mają w zamyśle być okazałe, a przy tym wytrzymalsze, piękniejsze, nowocześniejsze, etc.

Na dodatek wciąż zmieniające się i aktualizujące przepisy odnośnie bezpieczeństwa i jakości, czy z roku na rok podnoszące się standardy, wymuszają od konstruktorów jeszcze bardziej wytężonej pracy. Potrafi to zrodzić wiele problemów na etapie samego przygotowywania się do budowy – zarówno od strony materiałowej jak i technologicznej.

Ciężko jest dziś sprostać wszystkim wytycznym projektu, a przy tym optymalnie zarządzać finansami i czasem pracy. Najczęściej ma tutaj zastosowanie zasada „coś kosztem czegoś”. Na szczęście istnieją pewne ułatwienia technologiczne, które potrafią znacznie skrócić i ułatwić pracę budowlańcom. Są nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne - mowa tutaj o wynajmie rusztowań.

Od lat w branży budowlanej istnieją gotowe systemy szalunków ściennych, stropowych, czy nawet fundamentowych. Nie trzeba już dzięki temu tracić cennych tygodni, na sporządzenie klasycznych, drewnianych podstaw pod kolejne stropy.

Potrzebne wypożyczalnie rusztowań? Pruszków ma nas

Firma VIKA specjalizuje się właśnie w najmie takich kompletnych systemów, które poprzez swoją uniwersalność, wygodę, bezpieczeństwo i łatwość użytku, znacznie skracają czas pracy.

Jak to działa? Nasze bogate zaplecze techniczne, zawiera produkty firm PERI oraz DOKA, a więc absolutnych liderów w wyznaczaniu technologicznych standardów bezpieczeństwa i jakości w branży budowlanej. Są to kompletne systemy, które w bardzo łatwy sposób można łączyć i tworzyć z nich solidne podpory, które następnie znacznie łatwiej się demontuje. Przez to cały proces szalowania trwa niewspółmiernie szybciej niż dotychczas.

Ogromnym plusem takiego typu rozwiązania jest ich uniwersalność, a więc możliwość łatwego montażu elementów, niezależnie od warunków pomieszczenia. Dopasują się bowiem doskonale do wymaganych założeń projektowych!

Czy opłaca się wypożyczać rusztowania?

Są jednak wśród Państwa tacy, którzy mimo wszystko zadadzą pytanie czy jest to opłacalne. Przyzwyczajeni do maksymy „coś kosztem czegoś”, szukacie haków. Tymczasem jak się okazuje, jest to jak najbardziej ekonomiczne (i piszemy to bez drobnego druczku)!

Ceny wynajmu kompleksowych (i jak wspomnieliśmy pionierskich na rynku) systemów od naszej firmy VIKA jest znacznie atrakcyjniejsze niż kupno najtańszych, podstawowych, klasycznych rusztowań.

Macie zatem tutaj dwie korzyści – nie dość że sporządzenie kompletnego rusztowania będzie znacznie szybsze i łatwiejsze, to na dodatek zaoszczędzicie Państwo przy tym dużo pieniędzy, a po finalizacji budowy nie będziecie mieli problemów z magazynowaniem nie potrzebnego już Wam sprzętu.

Nasze przedsiębiorstwo VIKA oferuje Państwu pełen profesjonalizm i doradztwo w kwestii doboru ilości i rodzaju wypożyczanych narzędzi. Wszelkie plany ustalamy indywidualnie z klientami, a przy okazji proponujemy przy tym najniższe ceny na rynku! W trosce o wygodę naszych kontrahentów, zapewniamy również transport materiałów „na” oraz „z” placu budowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia niezbędnych szczegółów!

Firma z tradycjami