VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Janki

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Janki

Wynajem rusztowań Janki

Wynajem rusztowań – Janki wiedzą, że warto nam zaufać

VIKA – kompleksowa wypożyczalnia akcesoriów budowlanych Jeśli zastanawiają się Państwo nad znacznym usprawnieniem, przyśpieszeniem i zabezpieczeniem prac podczas budowy domu lub wszelkiej innej maści budynków (w tym także dużych przedsięwzięć użyteczności publicznej), to nasza firma ma do zaoferowania idealnie rozwiązanie! Jako przedsiębiorstwo z branży budowlanej, zajmujemy się głównie wypożyczaniem szalunków i rusztowań w Jankach i okolicach. Ekonomicznie, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, potrafimy bezbłędnie ocenić skalę przedsięwzięcia i doskonale dopasować potrzebne Państwu elementy i systemy. Do waszej dyspozycji mamy sprzęty producentów DOKA oraz PERI – pionierów w dziedzinie wytwarzania najbezpieczniejszych i najnowocześniejszych technik deskowań. Charakteryzują się one pełną dowolnością konfiguracji – dzięki zgodnym ze sobą systemom łączeń, a także najwyższym standardem bezpieczeństwa i funkcjonalności. Niezależnie od tego co potrzebujecie Państwo zaszalować, dzięki takim gotowym rozwiązaniom, będziecie w stanie zrobić to znacznie szybciej,
stabilnie, bezpieczniej i taniej.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu!

W skład naszego bogatego asortymentu, wchodzą elementy takie jak:

  • szalunki ścienne, stropowe, słupowe i fundamentowe,
  • rusztowania,
  • dźwigary,
  • trójnogi,
  • głowice,
  • sklejki.

Po zdecydowaniu się przez Państwa na wynajem wygodnych rozwiązań, z chęcią pomożemy Wam ustalić (już podczas wstępnej rozmowy telefonicznej) wszelkie szczegóły najmu, które zawsze dobieramy indywidualnie pod klientów. Staramy się być również maksymalnie przyjaźni dla Was - naszych kontrahentów i waszych

portfeli, a więc przewidujemy także możliwości negocjacji wstępnych warunków. Gwarantujemy niezbędny transport „na” i „z” placu budowy, jeśli tylko takowego potrzebujecie. Kolejny kłopot z głowy.

Czy warto wybierać gotowe rozwiązania technologiczne?

Tradycjonaliści z pewnością będą próbować dyskutować z opłacalnością takiego przedsięwzięcia. Bo jak to wypożyczać, skoro lepiej mieć swoje i nikomu nie płacić. Okazuje się jednak że decydując się na gotowe szalunki jedynie zyskujecie – i to na kilku płaszczyznach!

Po pierwsze i najważniejsze – oszczędzacie pieniądze. Jako osoba prywatna czy też firma sporadycznie korzystająca z deskowań, absolutnie nie będzie się Państwu opłacało kupować ich na własną rękę. Cena wypożyczanie jest znacznie niższa niż zakup potrzebnego drewna. A mowa o wynajmie nie „bylejakiego”, a najlepszego i najbezpieczniejszego na rynku systemu.

Po drugie – wykorzystywanie gotowych rozwiązań jest znacznie szybsze niż klasyczne metody. Stawianie kompletnego szalunku trwa o wiele krócej, gdyż wszystkie elementy są systemowo zgodne, a ich łączenie trwa dosłownie kilka sekund. Jedyne co Państwo robicie to ustalacie wysokość stropu, zaklikujecie i gotowe!

Po trzecie – kompleksowa obsługa naszej firmy VIKA oszczędza Państwu miejsce, szczególnie gdy macie do czynienia z małymi działkami. W tym wypadku całkowicie odpada problem magazynowania materiału, który po finalizacji budowy często nawet latami zalega i zabiera Wam przestrzeń. Przyjeżdżamy, ładujemy sprzęt i tyle, czysto!

Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu oraz do sprawdzenia naszej galerii zdjęć, by przekonać się jak gotowe technologie radzą sobie w zastosowaniu!

Firma z tradycjami