VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Łomianki

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Łomianki

Wynajem rusztowań Łomianki

Wynajem rusztowań? Łomianki mają nas

Wypożyczalnia profesjonalnych rusztowań w Łomiankach

Jako przedsiębiorstwo od lat funkcjonujące w branży budowlanej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotnym elementem każdego placu budowy jest panująca na nim wygoda, zachowanie zasad BHP oraz uniwersalność.

Konstruktorzy stawiają przed firmami budowlanymi coraz to bardziej skomplikowane technologicznie poprzeczki. Tymczasem dla każdego z kontrahentów liczy się głównie czas i terminowość. Budynki z roku na rok, stają się coraz wyższe, ale i wytrzymalsze. Istnieje potrzeba, by znacząco skrócić czas ich stawiania i ułatwić pracę „budowlańcom”. Dlatego właśnie do ich budowy coraz częściej wykorzystywane są gotowe systemy szalunkowe.

Posiadamy wyjątkowo bogato zaopatrzone zaplecze techniczne na każdą okazję. Potrafimy nie tylko podpowiedzieć, ale i skompletować zestawy dla absolutnie każdego klienta - niezależnie czy jesteście Państwo osobami prywatnymi czy właścicielami dużej firmy budowlanej. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne elementy od firm PERI oraz DOKA, które to są absolutnymi liderami w branży i wyznaczają nowe standardy jakości, wygody i bezpieczeństwa.

Dbając o wygodę naszych klientów oferujemy transport (zarówno „na” i „z” placu budowy), jeśli nie posiadają Państwo własnego. Istnieje oczywiście również możliwość odbioru osobistego dla chętnych.

Dlaczego warto wypożyczyć rusztowania?

Odpowiedź jest bardzo prosta – chodzi o kwestię finansową. Cena wynajmu rusztowań (zarówno z perspektywy osoby prywatnej ale i firmy, która jedynie sporadycznie zajmuje się wylewaniem elementów z betonu), jest bowiem znacznie atrakcyjniejsza niż kupno klasycznych drewnianych stempli – szczególnie gdy chcecie tego Państwo dokonać w sezonie.

Jeśli nie prowadzicie Państwo wielkoformatowej firmy budowlanej, to nieopłacalny jest także zakup już gotowych rozwiązań szalunkowych. W takiej sytuacji nie chodzi tylko o cenę, która jest „odstraszająca”. Po jednorazowym czy dwukrotnym użyciu, najczęściej nie macie co z nimi zrobić, a konserwacja czy przechowywanie ich również jest kosztowne.

Warto więc postawić na firmy które specjalizują się w dzierżawie takich sprzętów, gdyż wtedy upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu! Jak?:

  • zyskacie uniwersalne i sprawdzone przez innych rozwiązania systemowe, a więc oszczędzacie na czasie i ewentualnej pomyłce w doborze. Ponadto postawienie szalunków trwa niewspółmiernie krócej od klasycznych, drewnianych odpowiedników.
  • wynajem, będzie znacznie tańszy od kupna stempli i desek, a więc oszczędzacie Państwo znaczną sumę pieniędzy i konieczność zapewnienia miejsca do magazynowania szalunków, po finalizacji budowy.

Co oferujemy?

Nasze systemy są kompleksowymi rozwiązaniami dla nawet najbardziej wymagających klientów i waszych mocno wyśrubowanych (pod kątem BHP i wygody), warunków pracy. Zaplecze techniczne stanowią u nas:

  • szalunki ścienne oraz stropowe,
  • szalunki fundamentowe i słupowe,
  • podpory,
  • dźwigary,
  • sklejki,
  • głowice oraz trójnogi.

Warunki wynajmu, a także dokładny skład wypożyczanego zestawu, zawsze ustalamy w oparciu o wytyczne podane przez Państwa, a następnie proponujemy najkorzystniejszą na rynku cenę.

Jeśli zainteresowani są Państwo współpracą, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie celem ustalenia
szczegółów i sporządzenia dokładnie sprecyzowanej oferty. Polecamy również odwiedzić zakładkę „Galeria” na naszej stronie, by sprawdzić jak produkty sprawdzają się w praktyce!

Firma z tradycjami