VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU
Wynajem rusztowań Piastów

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem rusztowań Piastów

Wynajem rusztowań Piastów

Wynajem rusztowań w Piastowie

W dzisiejszych czasach budowa domu i wszelkiej maści budynków użyteczności publicznej stawia przed konstruktorami i wykonawcami niemałe wyzwanie. Oczywistą rzeczą wydaje się wykorzystanie materiałów dobrej jakości i praca zgodnie ze sztuką budowlaną, niemniej czasem może to nie wystarczyć. Wymogi przepisowe co do jakości i bezpieczeństwa z roku na rok rosną, a wraz z nimi oczekiwania kontrahentów. Budynki powinny być jeszcze wytrzymalsze, a przy tym coraz lżejsze. Nie jest to łatwe, dlatego przodującym trendem w budownictwie - na samym etapie wylewania stropów i ścian – jest używanie gotowych szalunków ściennych i stropowych.

Konstrukcje tego typu znacznie ułatwiają pracę, będąc pewnym uniwersalnym zamiennikiem tradycyjnych, drewnianych stempli i desek. Systemy gotowe zwykle wykonane są z ocynkowanych bądź pomalowanych metali, które pozwalają na bardzo wygodne szalowanie, opierając się na modyfikowanej wysokości podpór, co niestety albo nie jest takie łatwe, albo jest wręcz niemożliwe w drewnianych odpowiednikach. To też wpływa na atrakcyjność gotowych opcji – wielokrotność użytku.

Dlaczego warto?

Najważniejszym czynnikiem, który przemawia za wypożyczeniem szalunków jest cena. Ta bowiem jest często znacznie bardziej atrakcyjna od klasycznych, drewnianych stempli, szczególnie w sezonie. Kupowanie takich gotowych już systemów na własną rękę jest niestety nieopłacalne, gdyż zwykle po jednorazowym użyciu takich podpór nie mamy co z nimi zrobić, a sama cena kupna odstrasza. Opłacalne jest jednak pożyczenie takiego sprzętu od firm, które często wykonują zlecenia na budowy i dbają o poprawną konserwację narzędzi. Dlatego tak popularne są wypożyczalnie szalunków, które specjalizują się w dzierżawie zaplecza potrzebnego do budowy domu - takie jak my!

Rusztowania w Piastowie z dostawą pod dom!

Nasza firma od wielu lat działa w tej branży i doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem dzisiejszej strategii przedsiębiorstw nam podobnych jest wygoda klientów. Dlatego też zapewniamy najniższe ceny na wynajem naszych rozwiązań, które ustalamy zawsze w oparciu o potrzeby klienta, a także transport na i z placu budowy – jeśli Państwo nie posiadają własnego. Charakteryzuje nas sprawność w działaniu i kompleksowość. Do każdego klienta podchodzimy inaczej
i na indywidualnie dobranych warunkach, bo wierzymy że dobre stosunki z klientami owocują w przyszłych kontraktach i zadowoleniu obu ze stron.

Korzystamy z systemów firm PERI i DOKA które są liderami w tej branży, zapewniając bezpieczeństwo i innowacyjne projekty niezależnie od złożoności zleceń, pozwalając nam zachować najwyższe standardy jakości oraz wygodę podczas pracy. Nasze zaplecze obejmuje szalunki fundamentowe, ścienne, stropowe i słupowe, a do dyspozycji mamy: podpory, dźwigary, głowice, trójnogi oraz sklejki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu pod numerem +48 690 333 255, a także do odwiedzenia naszej galerii, by przekonać się jak nasze rozwiązania działają w praktyce!

Firma z tradycjami