VIKA - szalunki ścienne i stropowe. Rusztowania na wynajem.
tel: +48 690 333 255 email: szalunki@onet.pl
MENU

Chcesz wynająć szalunki?

VIKA to wypożyczalnia szalunków stropowych i szalunków ściennych, fundamentowych i słupowych

Zadzwoń +48 690 333 255 i zapytaj o dostępność

Napisz przez formularz

Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków Mińsk Mazowiecki

Wynajem szalunków Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki: Wynajem szalunków ściennych, stropowych, słupowych i fundamentowych.

VIKA to firma wypożyczająca szalunki od lat. Działamy w branży budowlanej od wielu lat i wypełniamy lukę jaką jest wynajem szalunków w miejscowości Mińsk Mazowiecki.

Jesteśmy rzetelną i renomowaną firmą zajmującą się wynajmem sprzętu budowlanego. Nasze bogate doświadczenie i stała współpraca z firmami DOKA i PERI zapewniły nam solidną i wiarygodną pozycję. Polegamy na ich fachowej wiedzy i innowacyjnych rozwiązaniach.

Dostarczamy profesjonalny sprzęt zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę, aby zaspokoić Państwa potrzeby i zapewnić jak najlepszą obsługę.

W razie potrzeby świadczymy również usługi odbioru i transportu na miejscu. Dla naszych klientów nie jest już konieczne organizowanie transportu dedykowanego. Przy tych wymiarach może to być trudne. Całą logistyką zajmujemy się my!

Co dokładnie robimy? Co sprawia, że VIKA jest najlepszą firmą szalunkową?

Dysponujemy najnowocześniejszymi materiałami. W rejonie Mińska Mazowieckiego wynajmujemy gotowe rusztowania i systemy deskowań. Szeroki wybór oferują firmy DOKA, PERI i inne. Są one wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewnią Ci bezpieczeństwo. 

Mamy w ofercie kompletne:

  1. szalunki ścienne,
  2. szalunki stropowe
  3. szalunki fundamentów
  4. szalunki słupów

Jak również indywidualne akcesoria, takie jak:

  1. podpory,
  2. głowice,
  3. sklejka,
  4. statywy
  5. czy dźwigary.

Wypożyczenie szalunków w Mińsku Mazowieckim jest bardziej opłacalne.

Wypożyczenie sprzętu to świetna opcja, ponieważ można go używać bez konieczności zakupu. Jest to opłacalne. Wynajem zestawów szalunkowych jest tańszy niż ich zakup, co może przełożyć się na oszczędności w Twojej kieszeni. Łatwiej jest też przechowywać sprzęt, którego już nie używasz.

Ręczne szalowanie przy użyciu desek lub drewnianych podpór wymaga zwrócenia uwagi na to, ile elementów będzie potrzebnych. Potrzebny będzie stos, drewniane podpory o długości co najmniej 3 m, a także drewniane dźwigary.

Czas to pieniądz. Oszczędzasz czas, wynajmując gotowe zestawy. Więcej czasu stracisz, jeśli firma wykona wszystko ręcznie: każdą deskę trzeba przyciąć do odpowiedniego rozmiaru, każdy drewniany wspornik trzeba zacisnąć i spiąć. Jest to szczególnie istotne, gdy koszt jednego dnia jest wysoki.

Szalunki. Co powinieneś wiedzieć więcej?

Bezpieczeństwo jest najważniejszym priorytetem. Wszystkie nasze produkty są zgodne z normami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wygoda. Są łatwe w montażu, a dzięki uniwersalnym połączeniom można je łatwo stosować w różnych konfiguracjach.

Transport. Duże prefabrykowane systemy deskowań mogą być trudne w transporcie. Może to powodować problemy dla klientów, dlatego ułatwiamy im dostęp do pojazdów.

Oferujemy najniższe stawki. Mamy najniższe ceny za wypożyczenie  w Mińsku Mazowieckim. Każdy klient jest traktowany indywidualnie w zależności od jego potrzeb.

Każdy klient jest dla nas ważny. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Staramy się dobrze doradzać i pomagać tym, którzy nie mają wystarczającej wiedzy w tej dziedzinie.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebują Państwo gotowych rozwiązań w temacie szalunków w Mińsku Mazowieckim.

Firma z tradycjami