Jesteś tutaj: Strona główna Wynajem szalunków ściennych i stropowych Warszawa

Wynajem szalunków ściennych i stropowych Warszawa

Wynajem szalunków ściennych i stropowych Warszawa - wypożyczenie szalunków z dostawą

Szukają Państwo solidnych podpór pod przyszłe, bezpieczne życie? Jednym z kluczowych elementów budowy domów i wszelakich budynków są stropy. Konstruktorzy i wykonawcy stają zwykle przed trudnym zadaniem dobrania odpowiednich technik konstrukcyjnych i materiałowych, by mogły one spełniać założenia projektowe, a przy tym być w pełni bezpieczne i możliwie najlżejsze. Stropy bowiem łączą wybudowane ściany i muszą znosić duże obciążenia, które pojawiają się zwykle na etapie urządzania budynku.

By mieć pewność porządnie wykonanej pracy – tj. zgodnie ze sztuką budowlaną - oprócz najwyższej jakości materiałów, warto również skorzystać z profesjonalnych narzędzi i sprzętów.

Dlaczego wybrać gotowe już rozwiązania technologiczne?

W obecnych czasach, kiedy budownictwo rozwinęło się do bardzo wysokiego poziomu, wzrosło również zapotrzebowanie na budynki o bardzo różnych zastosowaniach i przeznaczeniach, a co idzie w parze – metodach budowy. Tradycyjne metody szalowania - czyli konstrukcje drewniane, powoli wypierane są przez gotowe systemy konstrukcyjne ze stali, które nieraz okazują się prostsze w postawieniu i tańsze. Wylewanie betonowych ścian również wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, dlatego najczęściej wypożyczanie podpór stropowych idzie w parze z szalunkami ściennymi.

Najważniejszą zaletą wynajmu takich rozwiązań jest – no właśnie – wspomniana kwestia finansowa. Samo kupno takich konstrukcji jest niestety drogie, dlatego najczęściej decydują się na kupno takowych jedynie duże firmy, obsługujące wiele zleceń budowlanych. Wypożyczenie szalunków jednak jest znacznie bardziej opłacalne. Szczególnie w sezonie, gdy takie gotowe rozwiązania mogą się okazać znacznie bardziej przyjazne naszej kieszeni niż tradycyjne - drewniane
stemple.

Za wynajmem takich rusztowań przemawia również pewna uniwersalność produktu. Montaż całej konstrukcji jest bowiem bardzo prosty i częściej szybszy niż stawianie szalunków z drewna – wystarczy dobrać regulowaną wysokość i zablokować stempel.

VIKA jako kompleksowa wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Nasza firma od lat zajmuje się wypożyczaniem szalunków w Warszawie i okolicach, a także sprzętów niezbędnych do budowy domów i wszelkiej maści budynków użyteczności publicznej. Nasze zaplecze posiada również szalunki ścienne, fundamentowe i słupowe, ale to nie wszystko. W ofercie znajdują się także podpory, dźwigary, głowice, trójnogi oraz sklejki.

Korzystamy z systemów firm PERI oraz DOKA, charakteryzujących się innowacyjnymi projektami i praktycznymi detalami, ale także doskonałym przystosowaniem do najcięższych warunków, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakościowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ustalając warunki i dobierając odpowiednią ofertę. Możliwy jest odbiór asortymentu osobiście, lecz jeśli jest potrzeba – dowieziemy i odbierzemy sprzęt z placu budowy. Zapewniamy najniższe ceny na wynajem szalunków w Warszawie!

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów pod numerem +48 690 333 255, a także do sprawdzenia galerii zdjęć na naszej stronie, by zobaczyć jak nasze systemy wyglądają w praktyce!

Firma z tradycjami